EstiCRM

O firmie

P R O G R E S    N I E R U C H O M O Ś C I

Od 2005 r. zajmujemy się kompleksową obsługą rynku nieruchomości w Warszawie i okolicach. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Budujemy markę firmy działając profesjonalnie, etycznie i przede wszystkim skutecznie.

Na rynku wtórnym pracujemy głównie na podstawie umów na wyłączność. Nieruchomości oferowane przez nas są rzetelnie sprawdzone i aktualne. Zajmujemy się pełną obsługą transakcji, od dokładnego sprawdzenie dokumentacji i samej nieruchomości, przez ofertowanie i prezentacje, porównanie z podobnymi nieruchomościami dostępnymi na rynku, negocjacje warunków transakcji i ceny, ustalenie szczegółów sprzedaży między stronami oraz innymi podmiotami w miarę potrzeb, po organizację transakcji przed notariuszem, pomoc w przekazaniu nieruchomości i sporządzenie wszelkich porozumień i umów temu towarzyszących.

Współpracujemy z deweloperami na rynku pierwotnym oferując nowe mieszkania z wielu inwestycji w cenach nie wyższych niż w biurach sprzedaży i bez prowizji od kupujących. Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami.

Specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi, głównie na nowych osiedlach mieszkaniowych. Oferujemy również usługi doradcze, prawne i księgowe.

Posiadamy licencje zawodowe wydane przez Ministra Infrastruktury w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 9829, w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 17472. Współdziałamy z rzeczoznawcami majątkowymi, prawnikami, notariuszami, inżynierami budowlanymi, bankami i pośrednikami kredytowymi i innymi podmiotami, aby móc świadczyć kompleksowe usługi obsługi rynku nieruchomości na najwyższym poziomie. Posiadamy polisy odpowiedzialności cywilnej, współtworzymy stowarzyszenia branżowe i systemy współpracy branżowej takie jak WSPON, MLS, WSP itd.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.