EstiCRM

O firmie

Progres Nieruchomości jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą rynku nieruchomości w Warszawie i okolicach od 2005 r.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Budujemy markę firmy działając profesjonalnie, etycznie i przede wszystkim skutecznie. Jesteśmy członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Współpracujemy z innymi podmiotami mnożąc efekt działań m.in. w ramach systemu MLS.

Na rynku wtórnym pracujemy głównie na podstwie umów na wyłączność. Nieruchomości oferowane przez nas są sprawdzone, dobrze opisane i aktualne. Zajmujemy się pełną obsługą transakcji, od przekazania dokładnych informacji o ofercie i prezentacji, przez porównanie z podobnymi nieruchomościami dostępnymi na rynku, negocjacje warunków i ceny, ustalenie warunków sprzedaży również z bankiem i notariuszem, po przekazanie nieruchomości i sporządzenie wszelkich porozumień i przepisania umów temu towarzyszących.

Współpracujemy z deweloperami na rynku warszawskim oferując nowe mieszkania z wielu inwestycji.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami. Specjalizujemy się w zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi, głównie na nowych osiedlach. Oferujemy również usługi doradcze, prawne i księgowe. Współpracujemy z wieloma firmami świadczącymi usługi remontowe, ochrony osób i mienia, utrzymania czystości oraz serwisu technicznego. Zajmujemy się przeglądami technicznymi budynków.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!